ליהי גביש – לילוש גו

ליהי בן גביש עושה רושם של אישה מתוקה. נופת צופים, כל כך חמודה, בעיקר מהתמונות בתאילנד, שם נראתה באמת מאושרת. מאז, אולי קצת פחות. בכל מקרה, להפריע לשכנים, את זה היא ממש יודעת טוב. תקראו לי מיושן, אבל איך שהוא, אישה בלי חמלה לסביבה גורמת לי עצבות.

גבע עוז

לגבע יש עסק של שלטים בפתח תקווה, בלילות הוא מגיע להוד השרון ומפחיד את השכנים של הדרים פרו ווילג' כדי שלא יקראו למשטרה. מהתרשמות אישית, הבן אדם לא מסוגל לדבר בלי לשקר. אבל הוא בטח הורה למופת ורק לשכנים של הוולג' הוא עושה את המוות.

זיו בן דויד

לא ברור מה הוא עושה בימים, אבל בלילות הוא מסתובב, מטריד את השכנים וטוען שיש לו במועדון מפגע של חתולים. מציג את עצמו כחלק מהבעלים של הדרים פרו ווילג', אבל לא מופיע ככזה ברשם החברות. אולי זה קשור לגירושים שתקשר ועשה שימוש בילדיו במדיה החברתית.

זאב משולם

מבעלי הדרים פרו ווילג, מקום אשר משמיע מוסיקה המטרידה את השכנים החל מה-15.7.21. לא ברור מדוע אמיר כוכבי נותן ל זאב משולם להפעיל כזה מקום בניגוד מוחלט להוראות החוק האוסרות השמעה של מוסיקה בקירבה לאיזורי מגורים כאשר המוסיקה מופקת תחת כיפת השמים. לא משנה באיזו עוצמה, אסור. מספיק שמישהו יתלונן במשטרה ככדי לעמוד בדרישות החוק לגבי פגיעה במרקם החיים.

בעלי סמסונג A72, ונקסוס 5X, תודה על ההתענינות בפוסט.